виробникиTramp
типдуш
габаритні розміри, см51 * 47
обсяг, л20
гарантія1 рік
вид упаковкибез упаковки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 20 л |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Розміри | |
| Довжина | 57 см |
| Ширина | 47 см |
| Товщина | 3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 282 ₴






