Килимок IZOLON Торнадо 8 виготовлений із високоякісних матеріалів та ідеально підходить для щоденної жорсткої експлуатації в польових умовах.
Килимок - виготовлений як професійна, комфортна, легка та зручна польова річ. Може використовуватися як мат для стрілецьких тренувань або обладнання прихованих пунктів спостереження та снайперських позицій.
Характеристики:
Килимок - виготовлений як професійна, комфортна, легка та зручна польова річ. Може використовуватися як мат для стрілецьких тренувань або обладнання прихованих пунктів спостереження та снайперських позицій.
Характеристики:
- Матеріал: спінений поліетилен
- Кольори: сірий
- Розміри: 1800 х 500 х 8 мм
- Щільність, кг/м3: 33
- Кількість шарів: одношаровий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип килимка | Матрац-каремат |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 50 см |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 281 ₴


