Надзвичайно зручний, легкий складний килимок Terra Incognita Sleep Mat, який забезпечить комфортний відпочинок під час туристичного походу, поїздки на природу, ліс, полювання, риболовлю. Може використовуватись протягом весни-осені. Ергономічна конструкція з рельєфною, нековзною поверхнею виконана з високоміцного, еластичного пінополіетелену, що має підвищені вологостійкі, зносостійкі, термоізоляційні властивості. Компактний виріб у складеному вигляді не займає багато місця в багажі. Стійка до стирання та розриву модель, надовго зберігає свої початкові якості та колір.
щодо кольору уточнюйте у менеджера
виробникиTerra Incognita
типкилимок
вид килимківскладний
розмір в упаковці, см59 * 16 * 13
матеріал100% Polypropylene
ширина, см59
довжина, см180
товщина, мм20
гарантіяобмежена
вага, кг0.32
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Terra Incognita |
| Страна производитель | Украина |
| Тип коврика | Каремат |
| Материал | Полипропилен |
| Длина | 180 см |
| Ширина | 59 см |
| Толщина | 20 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | 320 г |
| Состояние | Новое |
- Цена: 667 ₴




