Універсальний самонадувний килимок Tramp TRI-023, призначений для використання під час піших походів, туристичних експедицій, поїздок у гори, занять альпінізмом, велотуризмом і т. д. Завдяки ергономічній конструкції, що повторює контури людського тіла, ширині 30 мм. пінополіуретанового наповнювача виріб можна використовувати за температури до 0°C. Основу моделі становить водонепроникний, повітропроникний, стійкий до стирання, розриву та ультрафіолетового випромінювання поліестер з посиленням Ripstop, що робить її повністю герметичною, дозволяючи застосовувати навіть за несприятливих погодних умов. Нековзне дно з поліуретановим покриттям підвищує зносостійкість килимка. За допомогою високоміцного пластикового клапана виріб швидко надувається та здувається без особливих зусиль. Надзвичайно легкий, компактний, зручний у транспортуванні килимок, який надовго зберігає початкові якості, форму та колір.
виробникиTramp
типкилимок
вид килимківсамонадувний
розмір в упаковці, смø 15 * 25
матеріалPolyester 210T Diamond Ripstop with PVC coating
матеріал наповнювачаUrethane foam
ширина, см51
довжина, см183
товщина, мм30
клапанпластик 1 шт
гарантія1 рік
вага, кг0.89
вид упаковкичохол тканинний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Страна производитель | Китай |
| Тип коврика | Самонадувающийся |
| Материал | Полиэстер |
| Количество слоев | Двухслойные |
| Длина | 183 см |
| Ширина | 55 см |
| Толщина | 3 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | 890 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 424 ₴



