Килимок TRI-007, що самонадувається, розрахований для відпочинку або сну на природі. Завдяки його теплоізоляційним властивостям килимок можна використовувати за будь-якої погоди. Легкий та компактний виріб не займе багато місця у рюкзаку любителя туризму.
Килимок має можливість стеження з аналогічними моделями, що збільшить розмір спального місця. Для цього по обидва боки TRI-007 розташовані спеціальні кнопки. У комплект входять чохол та ремені для стягування виробу.
Максимальне навантаження – 130 кг.
Розмір турковрика Tramp в упаковці: 18х66 см.
Розмір у надутому стані: 188х66х5 см.
Колір: камуфляж.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Страна производитель | Китай |
| Тип коврика | Самонадувающийся |
| Материал | Полиэстер |
| Количество слоев | Двухслойные |
| Длина | 188 см |
| Ширина | 66 см |
| Толщина | 5 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | 2 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Камуфляж |
Информация для заказа
- Цена: 1 716 ₴



