Практичний, надлегкий рюкзак, який можна брати з собою в похід, подорож, на велосипеді, а також завдяки стильному дизайну – на роботу та навчання. Виріб виготовлений з високоміцного нейлону Ripstop з відмінними водонепроникними та повітропроникними властивостями. Дихаюча спинка надає хорошу вентиляцію, а ергономічні плечові ремені поступово розподіляють навантаження, крім натирання. Просторе основне відділення містить книги, зошити, найнеобхідніші в дорозі речі, а три кишені на блискавці ідеально підійдуть для предметів першої необхідності: телефону, ключів, гаманця і т. д. У бічні сітчасті кишеньки можна помістити пляшки з водою. Завдяки невеликій вазі та компактності легко складається у спеціальну кишеню, що значно полегшує транспортування у багажі. При виготовленні рюкзака використовувалася високоякісна фурнітура Duraflex та блискавки YKK. Зносостійка модель, що поставляється в декількох яскравих кольорах.
виробники Terra Incognita
призначення рюкзаківмісто, офіс
модельунісекс
обсяг, л 22
габаритні розміри, см45 * 27 * 12
відділення для ноутбукані
чохол у комплектіні
матеріал 210T Nylon Ripstop
гарантія 1 рік
вага, кг 0.32
вид упаковкибез упаковки
Щодо кольору та наявності уточнюйте у менеджера
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Terra Incognita |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение рюкзака | Мультиспорт |
| Объем | 22 л |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Пол | Унисекс |
| Количество лямок | 2 |
| Вес | 320 г |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Грузоподъемность | 25 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Глубина | 42 см |
| Ширина | 27 см |
| Высота | 45 см |
- Цена: 1 115 ₴






