Крісло кемпінгове BaseCamp Compact
BaseCamp Compact — супер-компактна модель, яка не поступається за якістю популярним закордонним аналогам.
Назва Compact говорить сама за себе. Усього 35 см завдовжки (у складеному вигляді) — така крихітка поміститься навіть у кишеню рюкзака!
BaseCamp Compact ідеально підійде для піших походів, риболовлі, пікніків і не тільки.
Не дивлячись на скромні параметри, виріб дуже міцний — він спокійно витримує навантаження до 110 кг. Каркас крісла виконаний із стійких до корозії та деформації алюмінієвих трубок. Для оббивки використовується тентова тканина щільністю 600D, яка має високу міцність на розрив і стійкість до розтягування.
Маючи багатий досвід команди BaseCamp та численні відгуки покупців, бренд створює продукцію, що відповідає запитам українських користувачів.
Особливості BaseCamp Compact:
- Супер-компактна модель: у складеному вигляді має довжину 35 см і поміщається в кишені рюкзака
- Каркас із порожнистих алюмінієвих трубок легкий, і водночас дуже міцний
- Занижена конструкція, геометрично продуманий дизайн та міцні пластикові підніжки покликані рівномірно розподілити вагу та забезпечити стійкість крісла навіть на пухких поверхнях
- Виріб легко доглядати, в тому числі мити. Тканина оббивки не накопичує пил та вологу, швидко сохне, металеві елементи стійкі до корозії
- Сітчасті вставки на спинці призначені для більш комфортного використання крісла у спеку
Характеристики BaseCamp Compact:
- Максимальне навантаження: 110 кг
- Матеріали: каркас — алюміній, пластик; основа — тентова тканина (нейлон, поліестер) 600D, сітка з поліестеру
- Довжина: 50 см
- Ширина: 56 см
- Висота: 58 см
- Розміри у складеному вигляді: 35 х 12 х 10 см
- Вага: 840 г (з чохлом 900 г)
- Комплектація: крісло, чохол
- Є синій та помаранчевий за наявності уточнюйте у менеджера
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BaseCamp |
| Страна производитель | Украина |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Материал сиденья | Oxford 600D |
| Материал спинки | Oxford 600D |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Ширина стула | 560 мм |
| Высота сиденья стула | 580 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Оранжевый |
- Цена: 1 570 ₴





