Легка, зручна надувна подушка Tramp TRA-160, яка надасть комфортний відпочинок як у домашніх, так і в похідних умовах. Її можна використовувати під час тривалих поїздок на автомобілі, авіаперельотів. Виріб виконаний в ергономічній формі з виїмкою в області шиї, що забезпечить стабільну підтримку та зручне положення голови під час сну. Модель виготовлена з м'якого, приємного на дотик термополіуретану (TPU). Крім цього, матеріал має водовідштовхувальні, стійкі до стирання, розриву та УФ-випромінювання властивостями, завдяки чому подушка надовго зберігає свої початкові якості, форму та колір. За допомогою надійного пластикового клапана виріб легко і швидко надмається і здувається, а у складеному вигляді поміщається у тканинний чохол із затяжним шнуром для зручного зберігання та перенесення.
виробникиTramp
вид надувних виробівподушки
типнадувні
розмір в упаковці, смø 7 * 15
матеріалТермополиуретан (TPU)
ширина, см47
довжина, см36
висота, см14
клапанпластик 1 шт
гарантія1 міс
вага, кг0.08
вид упаковкичохол тканинний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Овальная |
| Самонадувная | Нет |
| Материал | Нейлон |
| Флокированное покрытие | Нет |
| Цвет | Желтый |
| Длина | 36 см |
| Ширина | 47 см |
| Высота | 14 см |
| Вес | 80 г |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 588 ₴





